FİMAKS HAKKINDA

FiMAKS AGRİCULTURAL MACHINERY


ÜRETİM TESİSİ (Kapalı Alan: 10000 M2, Yeri: Karacabey - Bursa)

Üretim tesisimiz modern montaj hatları, kaliteli CNC tezgahlar, kaynak robotu, boyama öncesi kumlama tesisi ve son teknoloji ürünü toz boyama sistemlerinden oluşmaktadır. ISO sertifikalı kalite sistemimizle müşterilerimize her koşulda dayanıklı ve uzun ömürlü makineler sunabilmekteyiz. Ayrıca ürettiğimiz her makine bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımlarıyla tasarlandığı için üretime geçmeden önce makine üzerindeki problemler tespit edilerek kısa sürede giderilebilmektedir. Bu sayede daha kaliteli ve daha güvenli makineler üretilebilmektedir.


ÜRETİM TESİSİ (Kapalı Alan: 10000 M2, Yeri: Mustafakemalpaşa - Bursa)

Üretim tesisimiz modern montaj hatları, kaynak robotu, boyama öncesi kumlama tesisi ve son teknoloji ürünü toz boyama sistemlerinden oluşmaktadır. ISO sertifikalı kalite sistemimizle müşterilerimize her koşulda dayanıklı ve uzun ömürlü makineler sunabilmekteyiz. Ayrıca ürettiğimiz her makine bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımlarıyla tasarlandığı için üretime geçmeden önce makine üzerindeki problemler tespit edilerek kısa sürede giderilebilmektedir. Bu sayede daha kaliteli ve daha güvenli makineler üretilebilmektedir.


VİZYON (GELECEKTEKİ ROLÜMÜZ)

Pazar payımızı devamlı arttırarak kendi ürün segmentimizde dünyanın lider firmalarından biri olmak. Türkiyedeki ve dünyadaki çiftçilerin beslenme problemlerini çözmelerine yardımcı olacak teknolojik çözümler üretmek.


MİSYON (ÜRETKEN ROLÜMÜZ)

Tarımsal mekanizasyon uygulamalarıyla ilgili müşteri farkındalığını arttırmak ve en yüksek verimlilikle optimum çözümler sunmak. Fimaks takımının her bir üyesinin bilgi, yeterlilik ve memnuniyetini sürekli olarak geliştirmek. Çevreye saygılı ve yaratıcı akılla etkin verimlilik yönetimi uygulamak.