LODERLERİN TARIMSAL VE ÇİFTLİK KULLANIMI

Fimaks Loder yükleyiciler, tarım ve hayvancılık işletmelerinde artan işgücü ihtiyacını azaltır ve verimliliğini arttırır.

Fimaks Loder yükleyiciler ile hem iş gücü, hem zamandan tasarruf eden işletmeler, verimliliğini arttırmasının yanında, göz korkutan, ağır işlerin üstesinden kolaylıkla geliyor.


Fimaks Loder yükleyicinin çiftlikler ve tarımsal işletmeler için özel olarak tasarlanmış ataşmanları bulunmaktadır. Bu ataşmanlar çiftliklerin ve tarımsal işletmelerin zor, ağır, zaman alan ve maliyet açısından külfetli işlerini, ekonomik ve kolay hale getirir. İşletmenin iş gücü ihtiyacını düşürür, ekonomik anlamda işletmenin yükselmesini sağlar. Fimaks Loder Ataşmanları;

- Loder Kova Ataşmanı,
- Loder Kare Balya Ataşmanı,
- Loder Yuvarlak Balya Ataşmanı,
- Loder Forklift Ataşmanı,
- Loder Silaj Frezesi Ataşmanı,
- Loder Silaj Kesici Ataşmanı,
- Loder Yem Havalandırma Ataşmanı,
- Loder Kıstırmalı Silaj ve Gübre Ataşmanı,
- Loder Sıyırıcı Ataşman,
- Loder Hidrolik Sıyırıcı Ataşman,
- Loder Uzatmalı Balya Ataşmanı,
- Loder Toprak ve Kar Küreme Ataşmanı,
- Loder Basit Süpürge Ataşmanı,
- Loder Sulu Süpürge Ataşmanı,
- Loder Burgu Ataşmanı,
- Loder 4ü1 Arada Kova Ataşmanı,
- Loder Hidrolik Boşaltmalı Kova Ataşmanı,

Fimaks Loder ataşmanlarını detaylı incelemek için tıklayın.

Fimaks Loder yükleyici, bu ataşmanlar ile birçok işlem kolaylıkla gerçekleştirilebilir. ataşmanlar, kullanıcının loder koltuğundan inmeden söküp takabilmesini sağlayan hidrolik hızlı bağlantıya sahiptir ve her ataşman saniyeler içerisinde söküp takılabilir.

Her Fimaks Loder yükleyici modelinde hidrolik yağ ve soğutma suyu için yüksek kapasiteli kombine soğutucu bulunmaktadır. 4 çeker İtalyan akslar sayesinde zorlu koşullarda da rahatlıkla çalışabilmektedir. Loderin bütün fonksiyonları joystick sayesinde kolaylıkla kontrol edilebilmektedir.

Yükleyicinin belden kırma özelliği sayesinde Fimaks Loder yükleyici daha kıvrak ve hareket kabiliyeti daha üst seviyededir. Dar alanlarda da rahatça dönebilmektedir ver zorlu şartların üstesinden daha kolay gelebilmektedir. Belden kırma özelliği sayesinde ahır vb. dar yapılarda da sorunsuzca çalışılabilir.

Fimaks Loder yükleyiciler, yükleme yüksekliğini maksimuma çıkararak, büyük kare balya ya da yuvarlak balya istiflemesi, yem karma ve gübre römorku yüklemesi gibi işlemlerde daha yüksek yerlere ulaşarak büyük kolaylık sağlamaktadır.