LODERLERİN YAPI KULLANIMI


Fimaks Loder yükleyiciler, 4 çeker, belden kırma, teleskopik ve standart bom özellikleri sayesinde her alanda kullanılabilir.

Fimaks Loder Teleskopik yükleyiciler 3.6 metre yüksekliğe ulaşarak, yapılması oldukça güç işleri kolay hale getiriyor.


Yapı sektöründe kullanım alanlarından bazıları;

- Ağır yapı malzemelerini taşınması
- Çukur kazımı ve delik delinmesi
- Su v.b akışkanların taşınması
- Yüksek noktalara malzeme taşınması
- Yıkım sonrası enkaz kaldırma
- Çalışma alanlarının temizlik işleri
- Çalışma alanlarındaki kar ve toprağın kürenmesi
Belediyeler Fimaks Loder Teleskopik yükleyiciler ile hem iş gücü, hem zamandan tasarruf etmesi ile verimliliğini arttırmasının yanında, göz korkutan, ağır işlerin üstesinden kolaylıkla ve hızlıca gelinmesini sağlar.

Fimaks Loder yükleyicilerin yapı sektörü için özel olarak tasarlanmış ataşmanları bulunmaktadır. Bu ataşmanlardan bazıları;

- Loder Forklift Ataşmanı,
- Loder Kova Ataşmanı,
- Loder Kazıcı Beko (Backhoe) Ataşmanı,
- Loder Burgu Ataşmanı,
- Loder Tomruk Ataşmanı,
- Loder Toprak ve Kar Küreme Ataşmanı,
- Loder Sulu Süpürge Ataşmanı,
- Loder Süpürge Ataşmanı,
- Loder Hidrolik Sıyırıcı Ataşman,
- Loder Kar Üfleme Ataşmanı,
- Loder Tuzlama Ataşmanı,

Fimaks Loder ataşmanlarını detaylı incelemek için tıklayın.

Fimaks Loder yükleyici, bu ataşmanlar ile birçok işlem kolaylıkla gerçekleştirilebilir. ataşmanlar, kullanıcının loder koltuğundan inmeden söküp takabilmesini sağlayan hidrolik hızlı bağlantıya sahiptir ve her ataşman saniyeler içerisinde söküp takılabilir.

Her Fimaks Loder yükleyici modelinde hidrolik yağ ve soğutma suyu için yüksek kapasiteli kombine soğutucu bulunmaktadır. 4 çeker İtalyan akslar sayesinde zorlu koşullarda da rahatlıkla çalışabilmektedir. Loderin bütün fonksiyonları joystick sayesinde kolaylıkla kontrol edilebilmektedir.

Yükleyicinin belden kırma özelliği sayesinde Fimaks Loder Teleskopik yükleyici daha kıvrak ve hareket kabiliyeti daha üst seviyededir. Dar alanlarda da rahatça dönebilmektedir ver zorlu şartların üstesinden daha kolay gelebilmektedir. Belden kırma özelliği ve 1,57 metrelik genişliği sayesinde dar sokak ve yapılarda, girilmesi zor alanlarda da sorunsuzca çalışabilir.

Fimaks Loder Teleskopik yükleyiciler 30, 50 ve 60 beygirlik Perkins motorlar sayesinde bakımı kolay ve saatte yaklaşık 2.5 litrelik tüketimiyle çok tutumlu ve ekonomik makinelerdir.